Европско кривично право

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Europaisches Strafrecht | Бр. на страни: 600 | Димензии: 155х235 | Корица: /

Цена: 650 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Европско кривично право

Категории: , , ,
ИСБН: 9786082220062

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Европско кривично право”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in