Фајтер

Издавач: Иван Наумовски | Јазик: Македонски | Година: 2000
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 249 | Димензии: 20 cm | Корица: мека

Крими љубовен роман за измамата,парите,мокта и  валканите игри...За рајскиот остров,убавите жени на џет сетот и нивните луди забави..Роман во кој сите учесници ,помалку или повеке ,се хазардери на сопствените чуства  и задоволства.Роман со предуслови за вистински бестселлер. Стил ;јасен ,динамичен ,фотографски ,филмски..Книга за ноќни саати,за релаксација и опуштање.
Рангирано 5.00 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(4 оценки на корисници)

Цена: 300 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Фајтер

Категорија:
ИСБН: 9989-9868-1-9

4 оценки за Фајтер

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Vozbudliva kniga koja se cita bez zdiv!!!!!!

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Kniga za scenario za film,bravo ,super!!!!!!! Goran

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  INTERESNA,DINAMICNA KNIGA KOJA BRZO SE CITA.TAMARA

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Ja čitav knigata vo avion na relacija Franfut-Vankuver,me odusevi so svojata raskazuvacka lesnotija.Sekoja ćes na pisatelot..Marjan

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in