Фани Хил : мемоарите на една девојка за задоволства

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 200 | Димензии: 12,5х20 | Корица: /

Контроверзна, сладострасна, максимално искрена. Книга која нема да ве остави рамнодушни. Еротска приказна за животниот пат и телесните наслади на Фани Хил, девојката со необична судбина која на крајот ќе им се врати на вистинските доблести. Првата британска „порнографска“ книга која на времето била забранета поради својата непристојна содржина, а денес се смета за најеротскиот роман во историјата.
Рангирано 4 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Фани Хил : мемоарите на една девојка за задоволства

Категорија:
ИСБН: 978-608-201-233-9

1 оценка за Фани Хил : мемоарите на една девојка за задоволства

  1. Rated 4 out of 5

    Milena Panevska Zlatevska (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in