Finansijski menadžment u poljoprivredi

Издавач: Mediterran Publishing | Јазик: Srpski | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 154 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 664 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Finansijski menadžment u poljoprivredi

Категорија:
ИСБН: 978-86-86689-06-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Finansijski menadžment u poljoprivredi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in