Глобален организиран криминал

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Global Organized Crime | Бр. на страни: 222 | Димензии: 160х235 | Корица: мека

Цена: 800 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Глобален организиран криминал

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-78-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Глобален организиран криминал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in