Голем лексикон на странски зборови и изрази 1 (А-Г)

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Голем лексикон на странски зборови и изрази 1 (А-Г) | Бр. на страни: 0 | Димензии: 175x245 | Корица: /

Содржината на лексиконот е поделена во 5 тома и претставува исклучителна богата ризница на информации, знаења и толкувања од сите сфери на животот, науката и творештвото. Постоењето на овој Лексикон значи вистинска можност од прва рака во секое време и простор, дома и на работното место, индивидуално или групно, да го збогатувате својот речник со нови зборови.

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Голем лексикон на странски зборови и изрази 1 (А-Г)

Категорија:
ИСБН: 978KK00251

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Голем лексикон на странски зборови и изрази 1 (А-Г)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in