Гоце Делчев

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Гоце ДěлчевЪ | Бр. на страни: 118 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Гоце Делчев е роман на македонскиот писател Ванчо Николески. Овој роман е воведен како задолжителна лектира за петто одделение
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Гоце Делчев

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100149

1 оценка за Гоце Делчев

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Супер книга

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in