Хармс денес

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: Harms danes | Бр. на страни: 92 | Димензии: 120х170 | Корица: /

Книжевни анегдоти од литературниот живот на Генерацијата писатели родени Околу Шеесеттите (ГОШ), од Горан Глувиќ

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Хармс денес

Категорија:
ИСБН: 9989-928-54-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Хармс денес”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in