Игра: На буква, на буква…

Издавач: Светот на Биби | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Игра: На буква, на буква... | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: тврда

Дали сте подготвени за една возбудлива авантура? Придружете им се на Биби и Боби во нивната потрага по нови и несекојдневни животни. Инсекти, птици, цицачи, риби и што уште не! Во овој дневник на откритија ќе ги дознаете нивните тајни карактеристики и навики, една по една, буква по буква. Заедно ќе научите многу нови нешта и најважно - ќе се забавувате!

Цена: 990 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Светот на Биби

Report an abuse for product Игра: На буква, на буква…

Категорија:
ИСБН: 013

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Игра: На буква, на буква…”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in