Игра на знаења

Издавач: Светот на Биби | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Игра на знаења (вклучени карти со активности 2) | Бр. на страни: / | Димензии: 298x202x40 mm | Корица: тврда

Првата македонска фамилијарна „Игра на знаења“ од „Светот на Биби“ во ново издание по СУПЕР ЦЕНА. Одлична можност за оттргнување на децата од екраните, за радост на сите во семејство, меѓу другарите и пријателите.

Цена: 690 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Светот на Биби

Report an abuse for product Игра на знаења

Категорија:
ИСБН: 001

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Игра на знаења”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in