Inventaria archaeologica personarum. Т. 2, Скупи – некрополи : стории за истакнати личности според епиграфски и археолошки сведоштва

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Inventaria archaeologica personarum. Т. 2, Скупи - некрополи : стории за истакнати личности според епиграфски и археолошки сведоштва | Бр. на страни: 323 | Димензии: 28 цм | Корица: /

/

Цена: 1500 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Inventaria archaeologica personarum. Т. 2, Скупи – некрополи : стории за истакнати личности според епиграфски и археолошки сведоштва

Категорија:
ИСБН: 978-608-4646-19-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Inventaria archaeologica personarum. Т. 2, Скупи – некрополи : стории за истакнати личности според епиграфски и археолошки сведоштва”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in