Исидора Мун настапува на шоу

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Isadora Moon puts on a show | Бр. на страни: 128 | Димензии: 19 см | Корица: /

Исидора Мун е посебна бидејќи е поинаква. Мајка ù е самовила, татко ù е вампир, а таа е по малку од двете. Се наближува вампирскиот бал и Исидора со нетрпение го чека! Има само еден проблем: треба да се натпреварува на шоу на таленти со другите вампирски деца. Талентите на Исидора не се многу вампирски, што ако публиката ù се смее? Шоуто мора да продолжи, но дали Исидора ќе биде доволно храбра за да настапи?

Цена: 290 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Исидора Мун настапува на шоу

Категорија:
ИСБН: 978-608-267-164-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Исидора Мун настапува на шоу”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in