Истражување на криминалистичката анализа

Издавач: Магор | Јазик: македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Exploring crime analysi | Бр. на страни: 491 | Димензии: 165х240 | Корица: /


Цена: 800 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Истражување на криминалистичката анализа

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-58-4

Questions and Answers

You are not logged in