Изеди ја жабата!

Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Eat That Frog! | Бр. на страни: 150 | Димензии: 14x21 | Корица: тврда

Бестселер авторот Брајан Трејси, оди до јадрото на тоа што е од суштинско значење за ефективниот менаџмент со времето: одлучност, дисциплина и решителност. Во ова, целосно преработено и збогатено издание, тој пружа најнови информации за тоа како да спречите технологијата да доминира со вашето време. Тој детално опишува 21 практичен чекор коишто ќе ви помогнат да престанете да одолговлекувате и да завршите повеќе од важните работи - денес.

Цена: 499 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Изеди ја жабата!

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-11-6

Questions and Answers

You are not logged in