Јас сум Миа : дневник за девојчиња

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Јас сум Миа : дневник за девојчиња | Бр. на страни: 128 | Димензии: 21 см | Корица: /

Тинејџерка си? Или можеби наскоро ќе бидеш? Тогаш нема шанси да не ти се случуваат возбудливи работи во животот! Ако имаш многу другарки, другари, дечко, симпатија, проблеми, убави настани, милениче, желби, соништа... сѐ тоа вреди да се запише во овој ДНЕВНИК!

Цена: 300 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Јас сум Миа : дневник за девојчиња

Категорија:
ИСБН: 978-608-259-887-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јас сум Миа : дневник за девојчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in