Јас сум тинејџер

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Јас сум тинејџер | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Во пубертетот физичките промени може толку бргу да се случуваат така да нема доволно време да се свикнете на нив! Ова е период многу сложен за момчињата. Едноставен водич како овој ќе ви помогне да ги разрешите сите дилеми.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Јас сум тинејџер

Категорија:
ИСБН: 989PD2989100298

1 оценка за Јас сум тинејџер

  1. Rated 5 out of 5

    Tanja D (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in