Јас те сакам повеќе

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 368 | Димензии: 21x13 | Корица: мека

КОГО САКАШ? Едно прашање, минијатурно делче од секундата и Брајан Дарби паѓа мртов на кујнскиот под во својата куќа. Неговата сопруга, државната полицајка Теса Леони, тврди дека го застрелала во самоодбрана, а нејзиното модро лице и скршени коски ја поддржуваат таа приказна. За искусната детективка Ди Ди Ворен, случајот е прилично јасен. Само што... каде е нивната шестгодишна ќеркичка? И КОЛКУ ДАЛЕКУ БИ ОДЕЛЕ ВИЕ... Детективите ја започнуваат потрагата по девојчето додека истовремено се трудат да ги откријат сите семејни тајни. Дали една тренирана полицајка навистина би си го застрелала сопругот? Зошто? И дали една мајка е способна да го повреди сопственото дете? ... ЗА ДА ЈА СПАСИТЕ? За Теса Леони, најлошото следува дури сега. Таа чекори по тенко јаже, не може да побара помош од никој, не смее никому да верува. Таа има само една цел и планира да ја искористи секоја секунда тренинг за да дојде до неа. Ниедна жртва не е преголема, ниедно дело не е незамисливо. Мајката знае кого сака...
Рангирано 4.93 од 5 според 15 рејтинзите на корисниците
(15 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Јас те сакам повеќе

Категорија:
ИСБН: 978-608-4672-04-3

15 оценки за Јас те сакам повеќе

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Aleksandar Miladinoski (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Ilinka Cekova (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Илина Самарџиева (верификуван корисник)

  СТРАШЕН ТРИЛЕР… Страшен! Го препорачувам од срце

 5. Rated 5 out of 5

  ivana petreska (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Andriana Gruevska Popovska (верификуван корисник)

  Одличен трилер. Теса Леони – лик во кој може да се препознаат многу мајки.

 8. Rated 5 out of 5

  Јасмина Јовановска (верификуван корисник)

 9. Rated 4 out of 5

  Трајче Витанов (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Odlicna kinga

 11. Rated 5 out of 5

  Кристина Ризова (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Sonja Gjurevska (верификуван корисник)

  Нема да трепнете !

 14. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Прекрасна книга која ќе ја прочитате во еден здив Незаборливо искуство напишано во перфектен стил..

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in