Јужњакот со сини очи

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Blue eyed devil | Бр. на страни: 350 | Димензии: 21 | Корица: мека

Запознајте го јужњакот со сини очи: Неговото име е Харди Кејтс. Тој е успешен милионер, кој всушност доаѓа од лошата страна на градот. Има стекнато непријатели колку ти душа сака во неговото тешко патешествие кон врвот на нафтената индустрија. Низ неговите вени тече врела крв. А на неговиот ум има само одмазда. Запознајте ја богатата наследничка: Се вика Хејвен Тревис. И покрај парите на нејзиното семејство, таа одбива да го следи патот што тие го трасираат за неа. Но кога Хејвен се мажи за човек кој нејзиното семејство не го одобрува, нејзиниот живот тргнува во нов и опасен правец. Две години подоцна, Хејвен се враќа дома, решена да си го чува срцето по цена на животот. А Харди Кејтс, семеен непријател, дефинитивно е човек од кој треба да се држи што подалеку. Но судбината има друга замисла… Книга исполнета со препознатливата сензуалност на Лиса Клејпас, со ликови кои не можете да не ги сакате, со занесно раскажување на секој магичен збор…

Цена: 420 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Јужњакот со сини очи

Категории: ,
ИСБН: 978-608-260-064-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Јужњакот со сини очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in