Кактус во панталони: (хумористично-сатиричен избор)

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Кактус во панталони: (хумористично-сатиричен избор) | Бр. на страни: 62 | Димензии: А5 | Корица: тврда

Кактус во панталони : (хумористично-сатиричен избор) / Михаил Андреев ; [илустрации Кристи Георгиевски]

Цена: 315 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product Кактус во панталони: (хумористично-сатиричен избор)

Категорија:
ИСБН: 978-608-205-469-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Кактус во панталони: (хумористично-сатиричен избор)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in