Кифличката Мирна

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Кифличката Мирна | Бр. на страни: 88 | Димензии: / | Корица: мека

Краток опис

„Како се викаш?“ „Не знам. А ти?“ „Мирна.“ „Од каде знаеш?“ „Мајка ми ми кажа веднаш кога се родив.“ „А зошто мене мајка ми не ми кажа?“ „Не знам." Разговорот се скина, но тишината продолжи да ги поврзува нашите срца.

Цена: 250 ден

47 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Кифличката Мирна

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-259-002-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Кифличката Мирна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in