Клиничка спортска медицина

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Клиничка спортска медицина на Брукнер и Кан. Т. 1, Повреди Брукнер, Питер ... | Бр. на страни: 1200 | Димензии: A4 | Корица: мека

Клиничка спортска медицина на Брукнер и Кан. Т. 1, Повреди Брукнер, Питер ...

Цена: 4000 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Клиничка спортска медицина

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-149-8

Questions and Answers

You are not logged in