Комплет книги-Карлос Руиз Зафон

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Комплет книги-Карлос Руиз Зафон | Бр. на страни: 522 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 863 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Комплет книги-Карлос Руиз Зафон

Категорија:
ИСБН: 12

1 оценка за Комплет книги-Карлос Руиз Зафон

  1. Rated 5 out of 5

    IRENA STEVANOVSKA (верификуван корисник)

    stilot na zafon e nesto sto nikogas ne te umoruva dodeka citas, mnogu delovi vo ovaa negova trilogija gi preprocituvav po nekolku pati zasto nestata bea ubavo doloveni, so bogat recnik,opisno pretstaveni mesta i nastani.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in