Комплет-Песната на Нил и Кринот од Нил

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Комплет-Песната на Нил и Кринот од Нил | Бр. на страни: 882 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Песната на Нил

Принцеза.Заводница.Ќерката на Клеопатра е робинка на римскиот цар и единствената жена што има моќ да го уништи неговото царство.

Кринот од Нил

Книга која ќе ве маѓепса и ќе ве пренесе во еден друг сосема поинаков свет
од минатото. Додека ја читате приказната ќе се соживеете со секој од главните ликови, па заедно со нив ќе се впуштите во една нова книжевна авантура.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 805 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Комплет-Песната на Нил и Кринот од Нил

Категорија:
ИСБН: 000000000ККН

1 оценка за Комплет-Песната на Нил и Кринот од Нил

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in