Комплет – Романови

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Комплет - Романови | Бр. на страни: 1230 | Димензии: 21 см | Корица: /

Дури и зад престолот може да владее жена. Приказна раскажана од мајката на Русија, последната Мајка Царица. https://kupikniga.mk/product/tsaritsata-romanova/ Приказна за историска вистина, за изгубените животи на ќерките на царот Николаj и Александра. https://kupikniga.mk/product/sestrite-romanovi/

Цена: 1100 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Комплет – Романови

Категорија:
ИСБН: kultura1

Questions and Answers

You are not logged in