Корпоративни финансии

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Corporate Finance | Бр. на страни: 960 | Димензии: 210х265 | Корица: /

Цена: 2100 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Корпоративни финансии

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-018-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Корпоративни финансии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in