Косово патна карта

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Косово патна карта | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

Патна карта на Косово на која е претставена целата патна мрежа

Цена: 200 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Косово патна карта

Категорија:
ИСБН: 85

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Косово патна карта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in