М@Па – мултимедијален CD-ROM

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2001
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 120x120 | Корица: /

Овој CD-ROM има за цел пошироко да ја презентира македонската култура, но и да понуди поле за споредба помеѓу литературите и културите воопшто. М@Па, меѓу другото, содржи: - првите 20 броеви на Блесок - 17 е-книги - 400+ фотографии на автори и 550+ био-библиографски белешки - 1000+ фотографии - 4500+ страници текст - интегриран пребарувач и многу други нешта! * на македонски, англиски и француски

Цена: 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product М@Па – мултимедијален CD-ROM

Категорија:
ИСБН: 9989-928-24-X

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “М@Па – мултимедијален CD-ROM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in