Magjistari i Ozit

Издавач: Либи | Јазик: Shqip | Година: 2021
Оригинален наслов: The wonderful Wizard of Oz | Бр. на страни: 269 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Përcille rrugën me tulla të verdha! Dorotia mendon se asnjëherë nuk do të kthehet në shtëpi, prejse tornadoja e tërheq atë dhe qenushin e saj Toto dhe pastaj e hedh në një botë magjike. Për të arritur në shtëpi, Dorotia së pari patjetër ta gjente magjistarin nga Qyteti i Smeraldeve Oz.

Rrugës i takon Dordolecin, Druprerësin prej teneqeje dhe Luanin frikacak. Por Magjistarja e keqe nga Perëndimi ka planet e saja për vajzën! A do të ketë sukses Dorotia që të kthehet në shtëpi?

Цена: 290 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Magjistari i Ozit

Категории: , , ,
ИСБН: 978-608-267-177-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Magjistari i Ozit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in