Македонија Туристички водич германско-бугарско-турски

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Македонија Туристички водич германско-бугарско-турски | Бр. на страни: 128 | Димензии: / | Корица: /

Во овој атлас имате можност да видите детални карти од Скопје со приказ на: населби, улици по назив и број, објекти. Погоден е за брзо и лесно лоцирање низ скопските улици со детални карти, индекс на улици, поважни телефони, поважни објекти. Наменет за полесно снаоѓање во секојдневниот метеж низ Скопје, како и специјализирани потреби на такси службите, сервисери, инкасатори, јавни служби, ученици студенти итн. Димензиите на водичот се 24 x 16 см, и има 49 страници. 4 издание. 

Цена: 300 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Македонија Туристички водич германско-бугарско-турски

Категорија:
ИСБН: 998994-050-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонија Туристички водич германско-бугарско-турски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in