Мала боенка за големи креативци

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: МАЛА БОЕНКА ЗА ГОЛЕМИ КРЕАТИВЦИ | Бр. на страни: 64 | Димензии: 100х140 | Корица: /

Иако подолго време терапевтите ги истакнуваат позитивните ефекти на боењето, тие се сега нов начин да се дојде до малку мир во претерано бучното секојдневие. Сè што е потребно е да ги подготвите боичките, да заземете удобна позиција и да се препуштите на изобилството од шари што се отвораат пред вас.

Во оваа наша боенка ќе најдете инспиративни цртежи кои ќе ви ја поттикнат креативноста, ќе го смират и насочат вашиот ум на начин на кој тоа го прави медитирањето. А по само неколку минути боење веќе ќе го почувствувате пријатниот ефект на боењето и, многу веројатно, ќе заборавите потполно на времето и на работите кои непотребно ве окупираат.

Цена: 99 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Мала боенка за големи креативци

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-437-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мала боенка за големи креативци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in