Мали тајни

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Little Secrets | Бр. на страни: 336 | Димензии: 13×20 | Корица: мека

Сè што е потребно да се разоткрие нечиј живот е само една мала тајна… Марин има совршен живот. Омажена за својата љубов од факултетските денови, таа е сопственичка на синџир елитни фризерски салони, додека сопругот Дерек управува со сопствена компанија. Тие се почитувани членови во својата заедница и семејство полно со љубов. Сè додека не им се распадне светот дента кога е киднапиран нивниот син Себастијан. Една година подоцна, Марин е претворена во сениште. ФБИ изгубило секаква трага. Таа и нејзиниот сопруг одвај зборуваат еден со друг. Марин најмува приватен детектив да продолжи со истрагата, но, наместо да го најде Себастијан, открива дека Дерек има афера со помлада жена. Ова откритие ја враќа Марин во живот. Го изгуби својот син, но нема да дозволи да го изгуби и сопругот. Кензи е непријател со име и презиме, што значи дека ова е проблем што Марин може да го реши.

Цена: 400 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Мали тајни

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-460-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мали тајни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in