МАРАТОН: врвен водич за тренинг

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: MARATHON: The Ultimate Training Guide | Бр. на страни: 312 | Димензии: 23 | Корица: /

Повеќе од половина милион луѓе ги имаат постигнато своите цели користејќи ги тренинг- програмите изложени во овој водич. Има многу причини зошто"Маратон" е една од најпродаваните книги за трчањето, но клучната е и најочигледната. Функционира.


Главната намера на оваа книга е да го демистифицира искусувањето на маратонските трки и улогата на новата технологија во подобрувањето на ова искуство, откривајќи му на секој тркач како да постигне свој максимум, без притоа да се плаши од неуспех или од болка.


Дозволете му на Хал Хигдон да ве води низ еден подготвителен процес што ќе ја осигури насмевката со која ќе ја минете целната линија. 


Цена: 380 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product МАРАТОН: врвен водич за тренинг

Категорија:
ИСБН: 978-608-247-676-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “МАРАТОН: врвен водич за тренинг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in