Маската од Венеција

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: The Venetian mask | Бр. на страни: 560 | Димензии: / | Корица: мека

Драматична, исполнета со романса и неверојатни заговори, приказна за интригите, измамата, болката, љубовта, копнежот и среќните краеви.

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Маската од Венеција

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0631-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Маската од Венеција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in