Менаџерот „Една минута“

Издавач: ИКОНА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: The One Minute Manager | Бр. на страни: 112 | Димензии: 14x21 | Корица: мека

Лидерите на американската и на јапонската индустрија направија оваа книга да биде задолжително четиво за сите нивни менаџери. Не смеете да си дозволите да ја пропуштите.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците

Цена: 399 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Менаџерот „Една минута“

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-15-4

Questions and Answers

You are not logged in