Минимотиватор

Издавач: БигУ Академија | Јазик: Srpski | Година: 2021
Оригинален наслов: MINIMOTIVATOR | Бр. на страни: 126 | Димензии: 10х10 | Корица: /

Кратки совети за приватен и бизнис успех! СО МОТИВАЦИЈА ДО УСПЕХ! Не сте уверени дека сте на вистинскиот пат до успехот? Смиљан Мори, автор на книгата 7 Тајни на Мотивакцијата, напиша практична брошура со совети и идеи кои ќе ви помогнат да постанете и останете мотивирани во секој момент, и во текот на целиот ден. Користете ја оваа брошура секогаш кога ви се потревни охрабрувачки совети и мисли. НЕКА МИНИМОТИВАТОРОТ ВИ БИДЕ СЕКОЈДНЕВЕН ИЗБОР И ИНСПИРАЦИЈА!

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Минимотиватор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in