Nanoinkapsulacija – primena i značaj u isporuci aktivnih supstanci

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2014
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 9 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 456 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Nanoinkapsulacija – primena i značaj u isporuci aktivnih supstanci

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0171-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Nanoinkapsulacija – primena i značaj u isporuci aktivnih supstanci”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in