Насмевката на Мона Глувчева

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: 0 | Бр. на страни: 128 | Димензии: 14x18 | Корица: /

Џеронимо Стилтон влегува во нови авантури при разрешување на најголемата мистерија во Глувчево. Најпознатата уметничка слика во Глувчево - „Насмевката на Мона Глувчева“ крие една тајна. Глушонардо да Цвинчи во сликата скрил мистериозни докази... Стилтон насети дека тука се крие некакво богатство. Необичната потрага по богатството ќе ве одведе на незаборавно патување во светот на глувците.

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Насмевката на Мона Глувчева

Категории: , ,
ИСБН: 978-9989-32-750-6

Questions and Answers

You are not logged in