(Ne) misle na Boga: antropološka studija verskog života u zatvorima u Srbiji

Издавач: Dosije | Јазик: Srpski | Година: 2023
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 266 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 803 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product (Ne) misle na Boga: antropološka studija verskog života u zatvorima u Srbiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-6047-416-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “(Ne) misle na Boga: antropološka studija verskog života u zatvorima u Srbiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in