Не си сама

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: You are not alone | Бр. на страни: 406 | Димензии: 21 см | Корица: /

Веројатно познаваш некој како Шеј Милер. Таа сака да најде љубов, но не успева во тоа. Таа сака да се чувствува исполнето, но нејзината работа е во ќорсокак. Таа сака да припаѓа, но нејзниот живот е толку могу изолиран. Веројатно не познаваш никого како сестрите Мур. Тие имаат нераскинлив круг од пријатели. Тие го живеат најгламурозниот живот. Тие секогаш го добиваат она што ќе го посакаат. Шеј мисли дека го сака нивниот живот. Но она што тие навистина го сакаат е нејзиниот.

Цена: 420 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Не си сама

Категорија:
ИСБН: 978-608-267-014-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Не си сама”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in