Нејзиното враќање

Издавач: / | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Нејзиното враќање | Бр. на страни: 115 | Димензии: / | Корица: мека

Приказна за семејството, љубовта и другарството, но и одмаздата. Приказна која ќе ве натера да се насмеете, да се расплачете, па да размислите дали треба да сте господар на љубовта или слуга на одмаздата. Приказна полна со неочекувани настани кои ќе ви докажат дека победниците се оние кои се борат, а не оние кои се препуштаат на виорот на судбината! Роман кој можеби нема да ви го смени животот, но ќе ви го смени ставот кон животот! Во овој роман е дадена љубовта со сите нејзини предизвици, од водушевеност и лебдење до горчливите моменти кои водат до вистинските подвизи на љубовта, крунисана со успеси.

Цена: 220 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Нејзиното враќање

Категорија:
ИСБН: 978-608-4545-37-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Нејзиното враќање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in