Новата ера на тероризмот и меѓународниот политички систем

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: The New Age of Terrorism and the International Political System | Бр. на страни: 272 | Димензии: 145х205 | Корица: /

Цена: 800 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Новата ера на тероризмот и меѓународниот политички систем

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-45-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Новата ера на тероризмот и меѓународниот политички систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in