Охрид – Македонија туристички водич

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Охрид - Македонија туристички водич | Бр. на страни: 104 | Димензии: / | Корица: /

Охрид - Македонија туристички водич тројазичен: словенски/турски/бугарски.

Цена: 300 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Охрид – Македонија туристички водич

Категорија:
ИСБН: 608- 204 -163-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Охрид – Македонија туристички водич”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in