Основи на психологијата на спортот и вежбањето

Издавач: нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Вејнберг, Роберт С. ; Гулд, Даниел | Бр. на страни: 650 | Димензии: Б4 | Корица: мека

Основи на психологијата на спортот и вежбањето Вејнберг, Роберт С. ; Гулд, Даниел

Цена: 1800 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Основи на психологијата на спортот и вежбањето

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-117-7

Questions and Answers

You are not logged in