Otkrivanje i kažnjavanje zločina u Srbiji

Издавач: Glosarijum | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 184 | Димензии: 25 cm | Корица: /

Цена: 525 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Otkrivanje i kažnjavanje zločina u Srbiji

Категорија:
ИСБН: 978-86-6297-004-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Otkrivanje i kažnjavanje zločina u Srbiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in