Paralelizacija mrežnih protokola

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 75 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Summary: Parallelization of Routing

Цена: 456 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Paralelizacija mrežnih protokola

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0093-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Paralelizacija mrežnih protokola”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in