Патот што го одбрав

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Патот што го одбрав | Бр. на страни: 260 | Димензии: 20 | Корица: мека

Добитник на Романијада 2019 година е ракописот „ПАТОТ ШТО ГО ОДБРАВ“ на младата и талентирана Ангела Пенова

Роман за љубовта, за справувањето со модерните психолошки состојби и храброста отворено да се зборува за тоа.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Патот што го одбрав

Категории: , , ,
ИСБН: 978-608-262-044-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патот што го одбрав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in