Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 2, бр. 3-4, 5-6, 2008-2009

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Патримониум.МК : списание за културното наследство - споменици, реставрација, музеи; Год. 2, бр. 3-4, 5-6, 2008-2009 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 30 цм | Корица: мека

Цена: 1500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 2, бр. 3-4, 5-6, 2008-2009

Категорија:
ИСБН: 71742730-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 2, бр. 3-4, 5-6, 2008-2009”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in