Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 4, бр. 9, 2011

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Патримониум.МК : списание за културното наследство - споменици, реставрација, музеи; Год. 4, бр. 9, 2011 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 30 цм | Корица: мека

Цена: 1500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 4, бр. 9, 2011

Категорија:
ИСБН: 71742730-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патримониум.МК : списание за културното наследство – споменици, реставрација, музеи; Год. 4, бр. 9, 2011”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in