Перење пари: водич за кривични иследници

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Money Laundering: A Guide for Criminal Investigators | Бр. на страни: 530 | Димензии: 215х285 | Корица: /

Цена: 1300 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Перење пари: водич за кривични иследници

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789557

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Перење пари: водич за кривични иследници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in