Петар Пан во црвено

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Peter Pan in scarlet | Бр. на страни: 221 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Нешто не е во ред во Недојдија. Од неа течат соништа- необично реални соништа за гусари и сирени, за боени бои и крокодили. За Венди и за Игубените момчиња тоа претставува јасен сигнал- на Петар Пан му е потребна нивната помош, што значи дека е време да го направат незамисливоно: повторно да одлетаат во Недојдија.

Но, во Недојдија сè се променило, а опасностите на кои наидуваат таму целосно ги надминуваат сите нивни соништа...

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Петар Пан во црвено

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-228-276-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Петар Пан во црвено”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in